Lāzertags Rīgā

Aizraujoša izklaide aktīvai laika pavadīšanai - lāzertags, ko Rīgā piedāvājam kuplā skaitā iekštelpu un āra laukumu. Lāzerpeintbols Jūs burtiski apburs ar savu azartisko un vienlaikus pozitīvo izpildījumu. Šī aktivitāte ir lieliski piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jums atliek tikai izvēlēties sev tuvāko un tīkamāko spēles laukumu, veikt pasākuma rezervāciju.

  • Piedāvājumā 2 iekštelpu laukumi
  • Un siltajos mēnešos 3 āra laukumi

Piedāvātie laukumi:

lāzerpeintbols bauskas ielā

Torņakalnā

Torņakalnā, netālu no t/c “Rīga Plaza”, mēs piedāvājam plašu (1200 m²) un interesantu iekštelpu laukumu, ko veido desmitiem dažādu telpu un gaiteņu. Par šīs vietas interjeru un tematisko atmosfēru ir parūpējušies graffiti mākslinieki. Laukums ir piemērots 8 līdz 16 spēlētājiem.

Apskatīt laukumu
lāzera peintbols juglā

Juglā

Juglā, Mārkalnes ielā, piedāvājam plašāko iekštelpu lāzerpeintbola laukumu Baltijas valstīs. Tā kopējā platība sasniedz 2600 m², un tajā bez problēmām var spēlēt no 8 līdz pat 30 cilvēkiem. Spēles laukumu veido dažādi šķēršļi, tostarp īsta, 17 m gara lidmašīna ar slepenām ejām.

Apskatīt laukumu
lāzer tag ārpus telpām

Andrejsalā

Andrejsalā, Andrejostas ielā, piedāvājam plašu un interesanta āra laukumu, kas būs lieliski piemērots lāzerpeintbola spēlēšanai gada siltajos mēnešos, kad nav jāraizējas par sliktiem laikapstākļiem. Laukuma kopējā platība ir 11 tūkstoši kvadrātmetru. Tas ir piemērots no 8 līdz 50 cilvēkiem.

Apskatīt laukumu